معاونت آموزشی
معاون آموزشی
مهرناز آزادی
دکترا مرمت آثار تاریخی
moavenat.amouzeshi@aui.ac.ir
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه وظیفه برنامه ریزی ، اداره و هدایت کلیه امور آموزشی دانشگاه و نظارت بر حسن اجرای مقررات و آئین نامه های آموزشی ، سیاست گذاری و اتخاذ تمهیدات لازم در جهت گسترش و ارتقا کیفیت آموزشی و اجرای دوره های آموزشی و ارزیابی آنها را بر عهده دارد. دریافت رزومه
اطلاعیه 2: برگزاری کلاس های مجازی گروه معارف اسلامی دانشگاه هنراصفهان
.

پیرو اعلام معاونت محترم آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی، درخصوص ضرورت ایجاد شده در تعطیلی اضطراری دانشگاه های کشور و لزوم جبرای کلاسهای لغو شده، مقرر گردید:

1- جهت جبران 11 جلسه حضوری به ازای هر جلسه 2 ساعته لغو شده، بایستی حداقل در 2 جلسه مجازی (معادل 22 جلسه مجازی در صورت ادامه شرایط اضطرار تا پایان ترم) از میان دروس موجود در مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان متناسب با موضوع هر گرایش از دروس معارف اسلامی توسط دانشجویان اخذ و گذرانده شود. (لیست دروس به پیوست)

2- انجام آموزش مجازی مذکور توسط دانشجویان علاوه بر جبران جلسات لغو شده، با توجه به نمرات مندرج در گواهی های صادره مرکز آموزش مجازی، تا سقف 15 نمره از 20 نمره کتبی نیمسال جاری را به خود اختصاص خواهد داد، که اعمال آن توسط استاد و گروه معارف مربوطه ضروری است.

3- تاکید می شود فرآیند تایید و پذیرش دروس مجازی گذرانده شده توسط گروه معارف هر دانشگاه منوط به اخذ گواهینامه از سایت رسمی آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس www.ec.nahad.ir  میباشد.

4- برگزاری 2 جلسه حضوری در پایان ترم توسط استاد مربوطه (در پایان شرایط اضطرار) به منظور راستی آزمایی و ارزیابی استاد و نیز اختصاص نمره نهایی، ضروری است.

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

             23 فروردین 99

تاریخ:
1399/01/24
تعداد بازدید:
1697
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
معاونت آموزشی دانشگاه هنر اصفهان
خیابان حکیم نظامی، چهارراه خاقانی، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت آموزشی دانشگاه هنر اصفهان
031-3624980 - 03136249836- داخلی 308  - دورنگار  36262003-031
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal